aktualizováno: 02.01.2017 08:54:29 

STUDIO CREATIVE  - Jedelská Jarmila

Která  žena by nechtěla  mít krásné a upravené nehty, protože ruce jsou stále na očích a jsou Vaší vizitkou. A právě gelová  acrygelová a acrylová metoda  je jedna z velmi dostupných a kvalitních možností úpravy nehtů. . Existuje mnoho druhů úprav nehtů, které se liší jak cenově, tak i kvalitou, takže záleží na vás jakou úpravu si zvolíte. Gelové, acrygelové, i acrylové  nehty  které se nastavují na šablony mohou vypadat zcela přirozeně. Dle Vaše přání a vkusu   si je můžete nechat různě nazdobit. Díky  technice  na šablony si nehty mohou dovolit i ženy trpící alergiemi.
 
Gelové nehtíky sluší každé ručce
 
Nejoblíbenější technikou jsou gelové nehty neboli modeláž.  Vaše přírodní nehty jsou před modeláží upraveny a očištěny pilníkem, poté se nehet potře odmašťovačem a  speciálním lepidlem se na nehet  nalepí tip. Nalepený tip se poté znovu spiluje pilníkem. Naneseme 1. podkladovou vrstvu gelu pro lepší přilnavost. (zapékáme 2 minuty pod UV lampou) Poté se na nehet nanese barevná,bílá  nebo glitrová špička neboli smail line a zapečeme v UV lampě.  Naneseme 2. vrstvu stavebního gelu na celý nehet a upravíme C oblouk a odstraníme přebytečný gel, aby nezasahoval do zóny kutikuly. . Nanesený gel se musí nechat zapéct pod UV lampou, 3- 4minuty .Setřeme lepkavý povrch nehtů  a dle přání zákaznice ozdobíme nehty nebo necháme jen francii a naneseme poslední fazi tzv.  finish lesk, nehty jsou krásně lesklé po celou dobu než přijde zákaznice na doplnění. V této chvíli jsou nehty hotové, neneseme na nehtovou kůžičku olejíček a natřeme zákaznici ruce ochranným krémem. Nehty většinou vydrží 3-6 týdnů, poté byste si měla zajít na doplnění. Při doplnění se spiluje gel i s barvou a poté se procedura znovu opakuje.  
 
 
 
 
Pokud máte třepivé nebo lámavé nehty  nebo je chcete jen zpevnit bez prodloužení, můžeme nanést speciální gel určený pouze pro  potažení přírodních nehtů. Takto upravené nehty jsou odolnější než než jen klasicky nalakované. Vaše nehty budou vypadatpřirozeněji než klasické gelové nehty.
 
 
Modeláž nehtů na papírové nebo hliníkové šablony
Modéláž se provádí stejně jako na tipy jen s rozdílem, že se místo tipů k nehtu přiloží šablona a nehet nastavujeme na šablonu, která se po nastavení sundá. Tato metoda se používá pro alergiky a zesláblé nehty. Nepoužívá se žádné lepidlo ani tipy.
 
 
Pro zákaznice, které nosí již delší dobu gelové nehtíky doporučuji speciální CALCIOVÝ GEL pro výživu nehtů a jejich růst.
  
Nehty jsou odpilované, již potažené calciovým gelem, případné nedokonalosti ( ulomené okraje ...atd.) se opraví pomocí nehtových šablon.
  
Bílé špičky
   
Ozdobená francie ještě před pogelováním.                         Již pogelované nehtíky.
 
A je hotovo  :o))
 
 
 
 
 
 
TOPlist