aktualizováno: 02.01.2017 08:54:29 

STUDIO CREATIVE  - Jedelská Jarmila

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

 

Dopřejte si prodlužování řas nejmodernější technikou řasa na řasu. S tímto bezkonkurenčním prodloužením očních řas získají Vaše oči výraz, který zaručeně vzbudí rozruch. Horní řasy jsou prodlouženy a zhuštěny dlouhými, vysoce kvalitními a velmi elastickými řasami.

Při této technologii se lepí jednotlivé umělé (hedvábné) řasy na přírodní řasy. Jsou lepeny speciálním lepidlem -  adhezivem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a dlouhotrvající spojení. Díky tomu se můžete bez obav věnovat svým aktivitám a sportu, nevyjímaje plavání a saunování. Tento způsob prodloužení žádným způsobem nezatěžuje řasy přírodní, které projdou svým yklem růstu až do vypadnutí a následně se obmění. Ty se při doplnění opět prodlouží.

 

TRVANLIVOST PRODLOUŽENÝCH ŘAS

Trvanlivost je závislá na délce cyklu Vašich přírodních řas. Ten je v průměru 60-90 dní, takže maximální trvanlivost prodloužených řas je 4-5 týdnů. Toto je ovšem hranice, do které je nutné provést doplnění, aby Vaše řasy byly stále krásně husté a Váš pohled zůstal stále neodolatelný. Ideální je doplnění provést mezi 3-4 týdnem. Principem doplnění je korekce a dolepení řas, které v průběhu 3-4 týdnů vypadly a narostly nové řasy.

 

PRŮBĚH APLIKACE ŘAS

Aplikace se provádí v leže na lehátku, při které je spodní víčko překryté ochrannou podložkou, která zároveň slouží jako výživa pro oční okolí. Oči jsou po celou dobu korekce zavřené. Na přírodné řasy se postupně nalepují jednotlivé umělé řasy.  Aplikace je bezbolestná a relaxační

 

CO DĚLAT KDYŽ CHCI, ABY ŘASY VYDRŽELY CO NEJDÉLE

- 24 hodin po aplikaci řas se vyhnout kontaktu s vodou

- 48 hodin po aplikaci se vyhnout kontaktu s párou (žádná sauna)

- denně řasy pročesávat speciálním kartáčkem

- oči a oční okolí odličovat pouze odličovačem na bázi vody nebo gelu (nepoužívat odličovací mléka  apod.)

- mechanicky nedráždit prodloužené řasy

- nemnout oči, nespat obličejem v polštáři

- používat pouze řasenku urřčenou na prodloužené řasy, nepoužívat voděodolnou řasenku!

Při dodržování těchto pravidel není nutné se vyhýbat jakýmkoli aktivitám, na které jste zvyklá. Není třeba se obávat cvičení, plavání, saunování či jiných aktivit.

 

ROZDÍL MEZI PRODLOUŽENÍM ŘAS METODOU ŘASA NA ŘASU A OSTATNÍMI ZPŮSOBY

Mezi hlavní rozdíly patří především adheziva - lepidla (jejich složení), typy řas, technika provedení a v neposlední řadě konečný efekt spolu s trvanlivostí. Při běžných způsobech prodloužení vznikají nepružné spoje, čímž se tyto způsoby prodloužení stávají vhodné zejména jako doplněk líčení nikoli na trvalé prodlužování řas.

 

BEZPEČNOST POUŽÍVANÝCH LEPIDEL

Používaná lepidla mají veškeré certifikáty a jsou atestovány Státním zdravotním ústavem v Praze. Vzhledem k tomu, že lepidla nejsou prodejná osobám bez odborného proškolení není nutné se jejich použití obávat, protože nedojde ke kontaktu s očima ani očním okolím. 

 

 

 

TOPlist