aktualizováno: 02.01.2017 08:54:29 

STUDIO CREATIVE  - Jedelská Jarmila

 Přístrojová pedikúra...
 
 
 

SUCHÁ NEBOLI PŘÍSTROJOVÁ PEDIKÚRA

Suchá pedikúra se může skrývat hned pod několika názvy. Nejčastěji se setkáváme s pedikúrou přístrojovou, lékařskou nebo medicinální.

Pedikúra suchá je mnohem oblíbenější než pedikúra mokrá. Z toho vyplývá, že mokrá pedikúra se provádí po odmočení nohou ve vodě a suchá se dělá bez vody.

Suchá pedikúra a komu je určena

Suchá pedikúra je určena pro všechny věkové kategorie a to bez výjimky pohlaví. Je určena především pro lidi se sníženou citlivostí dolních končetin a pro lidi, u kterých je větší riziko poranění kůže.

Suchá pedikúra a cena

Suchá pedikúra je vždy náročnější, a proto bývá většinou dražší než klasická pedikúra. Za suchou pedikúru zaplatíme většinou 300 – 500 Kč. Suchou pedikúru můžeme vždy doplnit o parafínový zábal a také o masáže nohou.

Suchá pedikúra a postup

Suchá pedikúra nezpůsobuje lidem bolest a ani krvácení. Provádí se pomocí malých frézek, na kterých jsou malé kotoučky a ty se otáčí. Otáčení kotoučků se dá dobře regulovat. Tento způsob si dobře poradí se suchou kůží, s kuřími oky, s prasklinami. Po ošetření máme pocit hladkých a čistých nohou. Nohy nejsou unavené a člověk se cítí svěžÍ.

Je velmi důležité se o nožky starat i nadále.  Nezapomeňte na pravidelné mazání  a to KRÉMY K TOMU URČENÝM. Samozřejmě můžete namazat  
nožky kterýmkoliv krémem, ale bohužel nesplní to co má. Nešetřete na nožkách, vždyť nás nosí celý den, jen správný krém Vám zaručí prodloužení pocitu hebkosti až do další návštěvy. Zeptejte se, ráda vám s výběrem krému poradím.

 

 

TOPlist